Visual
Terug

De kracht van de mens is het gebed. 
Bidden is ademhalen uit God. 
Bidden betekent God toevertrouwen. 
Het gebed is het hart van het christelijk leven.

-- Dietrich Bonhoeffer

Na een lange periode van rust in de zomerperiode is er ook nu weer een zevenweekse gebedskalender beschikbaar. Met input vanuit kringleiders, teams, commissies, kerkenraad en overige gemeenteleden hebben we de kalender samengesteld. We zoeken met de gebedspunten naar aansluiting bij onze gemeente of bij projecten en doelen dichtbij of ver(der) weg, die door onze gemeente worden ondersteund. Daarnaast nemen we ook algemene gebedspunten op zoals gebed voor gezinnen, overheid en scholen. De kalender is te downloaden via onderstaande link en kerkapp, of neem een mooi geprint exemplaar mee vanuit de kerk wat je als boekenlegger kunt gebruiken bijvoorbeeld in je bijbel of dagboek. In de online gebedsruimte ‘Ik ben er voor jou’ kun je per dag het gebedspunt vinden. Aanreiken van gebeds- en/of dankpunten voor de volgende kalender kan via gebedskalender@hggop.nl

Download hier de gebedskalender