Visual
Terug

Laat ons de Geest diep in onze harten mogen ervaren, zodat we mogen uitdelen aan de wereld om ons heen.

De nieuwe zevenweekse gebedskalender voor onze gemeente onder het motto ‘bid onophoudelijk en dank God in alles’, is weer samengesteld. Voor iedere dag is er een gebeds-/dankpunt opgenomen. Zondag 30 mei gaat deze in. De gebedspunten betreffen onze gemeente, maar zijn ook gerelateerd aan zending en evangelisatie, de overheid, scholen, Israël, relaties, jaarproject enz. De kalender kan als boekenlegger gebruikt worden, bijvoorbeeld in uw/jouw bijbel of dagboek.

De gebedspunten zijn per dag ook zichtbaar in de online gebedsruimte ‘Ik ben er voor jou’.

Aanreiken van gebeds- en/of dankpunten voor de volgende kalender kan via gebedskalender@hggop.nl

Download hier de gebedskalender